Nuk e fsheh më, Buta prezanton të dashurën

SHOWBIZ

Reperi i njohur kosovar, Buta më në fund ka thyer heshtjen në lidhje me jetën private.

Përmes rrjeteve sociale, reperi ferizajas ka ndarë fotografi ku nga pushimet ka prezantuar për herë të parë vajzën që i aka rrëmbyer zemrën.

Duke mos dhënë më shumë detaje, Buta përmes këtyre imazheve zbuloi se është i dashuruar dhe tashmë ka gjetur vajzën e ëndërrave të tij.

Më poshtë disa fotografi që Buta i ndau me adhuruesit.