“Nuk me pranuan ne Perputhen pasi Bora Zemani ishte xheloze se ja kisha kapur te dashurin” Rrefehet Vajza nga jugu!

SHOWBIZ

Emisioni me i ndjeku ne shqiperi e me gjer Perputhen tani ka filluar me edicionin e ri te tretin me saktesisht!

Mirpo si cdo her qe ky emision shell shum devate dhe polemika, edhe kesaj here nuk kan munguar keto gjera!

Konkurentja qe su pranua asnjeher ne kete emision, Laureta nga Fieri, tregon arsyen pse nuk ishte pranuar!

Mund te ju duket absurte amo ajo nuk eshte pranuar pasi qe Bora ka qen xheloze per bukurin e saj dhe sdonte ta ket ne emision!