Nuset e estredës Edona i len në ‘lloç’, kur shërben çaj

SHOWBIZ

Këngëtarja Edona Llalloshi sot ia ka festuar ditëlindjen djalit të saj Nurit.

Natyrisht që në shtëpinë e saj u mblodhën të afërmit e saj dhe miqtë e djalit.
Falë aktivitetit të saj në instagram nuk munguan pamjet brenda festës, madje as ato duke shërbyer.
Edona sonte është kujdesur që mysafirëve të saj të mos iu mungojë as çaji i rusit.

Ja si duket tek sa e bën gati çajin në kuzhinë/kosovarja

Lojtës Videosh