Noizy feston ditëlindjen, kaq vite mbushi sot

Reperi i njohur, Noizy sot feston ditëlindjen e 35-të të tij. Kjo është bërë e ditur përmes një postimi në Instastory ku reperi i ka falënderuar të gjithë për urimet. “ Faleminderit të gjithëve për urimet e ditëlindjes. I bekuar me familje dhe shoqëri “LIBRA”, shkroi ai në mbishkrimin e imazhit të publikuar.

Continue Reading

Presidenti kroat: Kosova i është përgjigjur Serbisë me standardet e njëjta

Presidenti i Kroacisë, Zoran Milanoviq, u është përgjigjur sot pyetjeve të gazetarëve rreth forcës ushtarake të Kroacisë dhe situatës në rajonin e Ballkanit Perëndimor. Situata gjithsesi është e komplikuar në rajon. Kemi Beogradin, një pushtet i cili flet marrëzira për botën serbe. Them qëllimisht Beogradi e jo serbët sepse ka serbë edhe jashtë Serbisë ka […]

Continue Reading

Kallashi me foto provokuese kerkon burre qe ta mbuloj naten gjat gjumit dhe ta perqafoj nga mbrapa! (FOTO)

Kallashi për një kohë të gjatë ishte femra më e përfolur në mediat roze dhe çdo gjë që bënte menjëherë merrte vëmendjen, shkruan/Kosovarja/ Ajo prej një kohe bukur të gjatë nuk është se po qëndron aktive në rrjetet sociale, vetëm ndonjëherë me ndonjë postim. Së fundmi ajo në një intervistë ka shpalosur shumë rreth vetës […]

Continue Reading