“Pajtesa” e ushqen djalin me gji në mes të sheshit

SHOWBIZ

Aktorja Fiona Gllavica është ylli i serialit “Çka ka shpija”, ku ka një rol mjaftë dominant.

Aktorja që luan “Pajtesen”, është pranuar shumë mirë nga publiku, që e ka bërq të preferuaren e vet.

Aktorja e famshme pak muaj më parë është bërë nënë e një djali dhe ajo nuk e ka kursyer të birin nga ekspozimi, shkruan “Kosovarja”.

Aktorja, po e promovon edhe gjidhënjen. Ajo, e ka ushqyer të birin në shesh.

Ja foto!