Policia jep detaje për rastin e Meriton Mjekiqit

LAJME

Policia e Kosovës e ka a..tuar ish-moderatorin dhe menaxherin e disa këngëtarëve Meriton Mjekiqin.

Mjekiqi është a..uar në afërsi të Fushë Kosovës, pasi që dyshohet se ishte i përfshirë në një i..dent me a..ë zjarri.

Rasti është konfirmuar edhe nga zëdhënësi i Policisë së Kosovës Bajram Krasniqi.

Krasniqi tha se i.den..ti ka ardhur pas një mosmarrëveshje në trafik.

“Në ora 22:20, policia është njoftuar për një rast, në të cilin janë përfshirë dy vetura, konkretisht drejtuesit e tyre. Rasti, sipas informatave fillestare, ka ndodhur si pasojë e mosmarrëveshjeve në trafik të drejtuesve të dy makinave. Rasti është duke u trajtuar në SP ‘Jugu’ në Prishtinë”.