Remzija pyet: Kush është ky djali i vogël

SHOWBIZ

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Remzie Osmani është kthyer pas në kohë.

Ajo ka postuar një imazh me të cilin iu ka turbulluar mendjet ndjekësve, shkruan “Kosovarja”.

Remzia e veshur me dimi e jelek dhe një djalë duke e përqafuar këndshëm në faqe është imazhi që ka sjellë këngëtarja, por që sipër i ka vënë një pyetje: Kush është ky djali i vogël?

Ndjekësit nuk hezituan ti japin përgjigje ku padyshim ishin të mendimeve të ndryshme, dikush i thoshte se është vëllai i saj Nexhati, e dikush se është djali saj Hami.

Po ju cili mendoni se është?

Ndryshe, projekti i fundit i Remzie Osmanit është ai me vëllain ‘O sa mirë’ që u pëlqye shumë nga fansat./Kosovarja/