Robert e Patris Berisha humbin nënën pas një sëmundje të rëndë

LAJME

Sot për Robertin dhe Patrisin dita ka filluar me lajmin më të keq, pasi ata kanë humbur personin më të rëndësishëm në jetë.

Nëna e muzikantëve të njohur prej vitesh luftonte me sëmundjen e kancerit, shkruan “Kosovarja”.

Këtë lajm të kobshëm e ka bërë vet Roberti përmes rrjetit social Facebook, duke shkruar fjalët më emocionuese për të.

“Mami jem ma e mira… Ma ki kpute shpirtin… Te pushofte shpirti i qetë”, ka shkruar Patrisi pak minuta më parë.

Menjëherë pas publikimi, ai ka pranuar komente të shumta ngushëllimi nga miqt dhe familjarët që e rrethojnë.