S herr mes reperave në Tiranë, gru shte e shke lma, Finem g*o det Don Xhonin

LAJME SHOWBIZ

Një she rr ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë dhe burime për “BalkanWeb” bënë me dije se protagonistë janë dy repera shumë të njohur dhe të ndjekur, sidomos nga adoleshentët dhe të rinjtë shqiptarë në Shqipëri dhe Kosovë.

Mësohet se në sh err janë përfshirë reperi i njohur me emrin Finem, ose Klejdi Dogjani, 22 vjeç nga Tirana si dhe Don Xhoni, Xhonatan Isufi nga Drenasi, Kosovë.

Në videon e siguruar nga “BalkanWeb” shihen disa të rinj të përfshirë në she rrin që ndodh në mes të rrugës. Mësohet se ka qenë Finem ai që ka g*o di tur Don Xhonin.

Gjithçka nisi pas një deklarate që Finem bëri në një emision televiziv. Reperi iu përgjigj një pyetje se kush ishte një prej artistëve që sipas tij kishte marrë famë kot dhe ai zgjodhi Don Xhonin. Me sa duket për p*lasja ka vijuar dhe në rrjetet sociale për të degjeneruar deri në sh errin fi zik të mbrëmjes së sotme.