Sot është një ndër aktoret më të njohura dhe më të bukura në shqiptare, e gjeni dot cila është?

SHOWBIZ

Sot është një ndër aktoret më të njohura dhe më të bukura shqiptare e gjeni dot cila është?

Sot është një ndër aktoret më të njohura dhe më të bukura në Shqipëri, e gjeni dot cila është?

Monika Lubonja është një nga aktoret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo ka luajtur shumë role në film dhe teatër, duke lënë gjurmë në aktrimin e Shqipërisë .

Monika gjithashtu është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon herë pas here foto të ndryshme e.

Pak minuta më parë, ajo është bërë nostalgjike dhe ka postuar në rrjetin e saj social një foto bardh e zi, në të cilën shfaqet në moshën 19-vjeçare.

Vihet re që koha ka ndalur për Monikën, e cila vazhdon të ruajë të njëjtën hijeshi dhe sharm. Që në ato vite, aktorja ka qenë shumë ‘class.