Turku publikon video të nxehtë duke bërë dashuri me Gentën

SHOWBIZ

Huseyin Usta, një biznesmen turk, por që shpejtë u bë i njohur për publikun shqiptar, e kjo falë lidhjes me këngëtaren e njohur Genta Ismajli.

Dyshja me anë të postimeve të shumta, tregojnë se kanë një raport të lakmueshëm si çift, ku ndonjëherë nga dashuria e tepërt edhe e teprojnë me postime.

Momentet i.ntime që i kanë si dyshe, së fundmi kanë vendosur ta publikojnë edhe në rrjetet sociale, gjë e cila sigurisht ishte e habitshme.

Ishte Usta ai i cili ka incizuar veten dhe Gentën teksa bëjnë dashuri, gjest ky i papritur dhe i tepruar./Kosovarja