Vedat Muriqi arrin në Kosovë, pinë çaj rusi në Prizren

LAJME

Futbollisti kosovar, Vedat Muriqi ka arritur në Kosovë.

Indeksonline ka siguruar fotografi të tij duke pirë çaj rusi në qytetin e Prizrenit.

 

Në fotografi, Muriqi shihet i shoqëruar nga gruaja dhe djali i tij.

Muriqi pas një kohe të gjatë rikthehet tek Kombëtarja e Kosovës. Ai ka pasur probleme me lëndime dhe ishte i infektuar me koronavirus.

Vedati është një nga futbollistët kryesor të Kosovës./Indeksonline/