Zeka shtrihet në spital,thotë se u operua

LAJME

Ish-deputeti Mialim Zeka, është operuar.

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Mialim Zeka, ka bërë të ditur se për shkak të një shqetësimi të gjatë që i ishte shkaktuar gjatë burgimit të tij në vitin 1981, ai është detyruar që të operohet, shkruan lajmi.net.

Zeka nuk ka treguar në detaje mirëpo, Skender Ukaj, është doktor ortoped-traumatolog.

Në bazë të fotografive që ka postuar Zeka, shihet se duart i ka të fashuara.

Njoftimi i plotë i Zekës, pa ndërhyrje:

Me ne fund

Pas nje shqetesimi te gjate, shkaktuar nga burgu i vitit 1981, vendosa t’i dorezohem Dr. Skender Ukes, dhe Spitalit “Otrila”!

Faleminderit stafit, gjithe njerezeve u kujdesen per mu.

Faleminderit Eda. /Lajmi.net/